Zakopane 2024 – Wakacje z Bogiem

Baza noclegowa to nasz dom zakonny w samym centrum Zakopanego, tzw. „Kaszelówka”. Z okien naszych pokoi mamy piękny widok wprost na Giewont. Zapraszamy Cię na czas kilku dni w radosnej wspólnocie, gdzie korzystając z dobrodziejstwa bliskości szlaków i dobrej pogody (o co się modlimy :-), będziemy mogli nabrać sił duchowych, odetchnąć od szkolnych obowiązków i podzielić się wzajemnie swoimi talentami. W programie jest czas na codzienną Eucharystię, dzielenie się Słowem Bożym oraz czas wieczornej modlitwy na zakończenie dnia. 

Wyjazd z Krakowa 1 lipca 2024 r. o godz. 10:00 lub dojazd we własnym zakresie. Program rozpoczynamy o godzinie 13:30 na miejscu w Zakopanem. Pierwszy posiłek to obiadokolacja ok. godz. 17:30. Zakończenie w piątek o godzinie 12:00 wspólnym obiadem.

Co należy zabrać? Przede wszystkim otwarte serce na Boga i bliźnich 🙂 Buty i odzież odpowiednie do lekkich (nie wysokogórskich) wędrówek po tatrzańskich szlakach, swoje Pismo Święte (Nowy Testament), bidon na wodę, płaszcz przeciwdeszczowy, buty zmienne domowe 🙂 Jeśli grasz na instrumencie – zabierz go ze sobą! Jeśli masz ulubione gry zespołowe – też weź je ze sobą! Przydadzą się na miłe letnie wieczory 🙂

Formularz uczestnictwa – Wakacje z Bogiem w Zakopanem dla młodzieży (14-18 lat) w dniach 1-5 lipca 2024

Zgoda rodziców – Wakacje z Bogiem w Zakopanem dla młodzieży (14-18 lat) w dniach 1-5 lipca 2024

Zgoda na publikację wizerunku i klauzula informacyjna