Ogłoszenia duszpasterskie

ogloszenia2-min

             

                     XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

                                (30.06.2019)

 

                Dziś zakończenie nabożeństw czerwcowych o godz. 17.00.  Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

                Od jutra w naszym kościele będzie wakacyjny porządek Mszy św.

Msze św. będą w dni powszednie o godz. 7.15 i o 18.00, a w niedziele o godz. 9.00, 10.00, 12.00 i 19.30.

                W środę święto św. Tomasza Apostoła, który jest patronem ks. prał. Tomasza Chmury, kanonika Kolegiaty św. Anny w Krakowie. Ks. Prałat przez wiele lat codziennie spełniał posługę kapłańską w naszym kościele. Pamiętamy o Nim w naszych osobistych modlitwach.

                W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 17.00 będzie spowiedź św., o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. ku czci N. Serca Pana Jezusa.

                W sobotę, która jest pierwszą sobotą miesiąca, będziemy obchodzić uroczystość Niepokalanego Serca Maryi i odpust w naszym kościele, który został przeniesiony z ubiegłej soboty z powodu przypadającej wówczas uroczystości śśw. Piotra i Pawła. Uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 18.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. dr hab. Robert Nęcek, profesor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. 

                Wszystkim udającym się na wakacje życzymy błogosławieństwa Bożego, przyjaznej  pogody i dobrego wypoczynku. Przypominamy równocześnie o uczestnictwie we Mszy św. niedzielnej. 

 

  

___________________