Bóg liczy na Ciebie – koncert w klimacie ŚDM

Bóg liczy na Ciebie – koncert w klimacie ŚDM 

13.11.2016


„To jest nasza duchowa tożsamość, jesteśmy umiłowanymi dziećmi Bożymi…brak akceptowania samych siebie, życie w niezadowoleniu i myślenie w sposób negatywny oznacza brak uznania naszej najprawdziwszej tożsamości: to jakby odwrócić się w inną stronę, kiedy Bóg chce, by na mnie spoczęło Jego spojrzenie, i to jakby zgasić marzenie, jakie Bóg żywi wobec mnie … dla Jezusa wszyscy jesteśmy umiłowani i ważni: ty jesteś ważny! A BÓG LICZY NA CIEBIE z powodu tego kim jesteś, a nie tego, co masz … Kiedy w życiu zdarza nam się, że mierzymy nisko zamiast wysoko, może nam pomóc ta wspaniała prawda: Bóg jest wierny w miłości względem nas   … wierzy w nas bardziej, niż my wierzymy w siebie, że zawsze nam „kibicuje” jako najbardziej niezłomny z fanów.”  ( papież Franciszek -Brzegi 31.07.2016)

W niedziele 13 listopada w Krakowie odbył się koncert BÓG LICZY NA CIEBIE, na który przybyła młodzież z całej Polski. Ten wspaniały czas był okazją, by jeszcze raz powrócić do wydarzeń ŚDMu, by jeszcze raz poczuć ten klimat wspólnego bycia RAZEM, SPOTKANIA, RADOŚCI, MODLITWY, by ucieszyć się Bogiem i drugim człowiekiem.

Potrzeba nam wracać pamięcią do tych wydarzeń, do tych pięknych przeżyć, wzruszeń… bo jak mówił papież Franciszek; ważna jest „pamięć o przebytej drodze, pamięć o tym co otrzymałem od innych. Młody bez pamięci nie może być nadzieją dla przyszłości.”